Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro www.ChatRO.ro
Chatul care leaga prietenii si uneste inimile

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Masturbarea... e bine sau nu? o facem sau nu?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Sexul... pasiune, perversiune, placere sau necesitate?
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Sincer... ati facut-o vreodata?
DA
96%
 96%  [ 25 ]
NU
3%
 3%  [ 1 ]
Voturi totale : 26

Autor Mesaj
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 05, 2006 1:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu se penalizeaza ..da` face rau la gingii ..nu am citit toata povestea asta cu masturbatu`.....da` era un film ..in care tata unuia ii zice la fi`su sa nu se mai masturbeze ...ca ...orbeste ..asadar ...
intrebare:
de ce sa masturba ala ?.....
inca una ...
oamenii cu parteneri de viata sau casatoriti ..de ce se mai masturbeaza ?
1) nu au o viata sexuala regulata
2)nu au deloc
3)obisnuita...care vine de dinainte sa se cunoasca si erau singuri
4) sunt maniaci sexuali

acum ....o ultima intrebare
voi la care din categoriile de mai sus sunteti ?

pt ca daca voi ..vedeti in a te masturba o treaba foarte buna ....eu unul o vad ca pe o problema de comportament Smile
este de inteles masturbarea la varste tinere....dar voi astia casatoritii ..de ce o mai faceti dom`le ? nu inseamna asta ca nu faceti deloc sex ? si de ce nu faceti sex sau daca il faceti ..il faceti din joi in pasti ?...nu inseamna asta ca a te masturba ....acopera mai repede o partea a unor probleme care sunt viata de zi cu zi ? nu ma mai culc cu el/ea..pt ca nu ma mai place...ne am plictisit ...nu mai este ca la inceput ...si uite asa ...ii mai usor ...sa o faci cu mana ta ....decat sa pui pe masa adevaratele tale probleme....ca nu stii sa ai grija de o relatie ca nu stii sa iesi din ea ca nu stii nimic ...ca te complaci ...si ii mai usor sa te masturbezi ..decat sa faci ca lucrurile sa fie normale .......asa ca ....ce sa va urez eu voua ....masturbare placuta ....
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 05, 2006 1:14 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce intrebare , normal ca o facem . acum depinde la fiecare cat de des si cu ce metoda . nu am crezut vreodata ca metoda clasica a dusului poate fi atat de eficienta . chiar a ajuns sa imi placa mai mult decat sexul adevarat

si eu aici zic asa ....logic ..da` pt cei care au deschis mai tarziu televizoarele ....va anunt ca si la tara a aparut dusu` asa ca de la metodele clasice cu stiuletele de porumb sau castraveti de la tara ..iata ca ...ca sunt bune si metodele clasice de la oras cu dusu`....deci contrar asteptarilor voastre vestile circula repede
iar pt telespectatoarea noastra care a intervenit cu aceasta replica foooarteee originala ii recomand sa faca mai des sex si sa lase apometrul de apa calda la turatie mica pt ca va avea foarte mult de plata la apa cald ..si cred ca mai avantajos ar fi sa isi gaseasca un barbat

si cu astea va multumesc .....pt atentie si ne vedem si mai tarziu ..alte subiecte de pe forumul acesta minunat ma asteapta Smile
Sus
cocolinostar

Data înscrierii: 12/Mar/2007
Locație: Alexandria-Teleorman

MesajTrimis: Lun Iun 11, 2007 9:53 pm    Titlul subiectului: masturbarea Răspunde cu citat (quote)

Din punctul meu de vedere masturbarea este ceva normal si firesc,mai ales pt adolescenti care nu au parteneri sau partenere ;)Si pe deasupra nu cred ca este cineva care nu a incercat asa ceva Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Seaman

Data înscrierii: 17/Sep/2007
Locație: ChatRO Land

MesajTrimis: Mar Sep 18, 2007 6:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

era culmea sa votez cu NU Smile am facut, fac si voi mai face...nu gasesc nimica deplasat in lucrul asta ... dar cel mai placut este sa iti faca o femeie Smile

Cheers!
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Sexul... pasiune, perversiune, placere sau necesitate? Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
Pagina 4 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum