Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro www.ChatRO.ro
Chatul care leaga prietenii si uneste inimile

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Ejacularea la femei

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Sexul... pasiune, perversiune, placere sau necesitate?
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

parerea ta
du-te bai, nu exista asa ceva
0%
 0%  [ 0 ]
da, cred ca exista, da' nu am patit niciodata
33%
 33%  [ 2 ]
am patit de cateva ori
0%
 0%  [ 0 ]
de fiecare data, sau in majoritatea cazurilor
66%
 66%  [ 4 ]
Voturi totale : 6

Autor Mesaj
stk

Data înscrierii: 04/Dec/2005
Locație: deep space

MesajTrimis: Mie Feb 08, 2006 9:34 am    Titlul subiectului: Ejacularea la femei Răspunde cu citat (quote)

Ca sa nu par discriminatoriu, haideti sa vedem cum stau si femeile la treaba asta ...

E vorba de asa-zisa "ejaculare feminina". Aceasta nu insoteste intotdeauna (sau la toate femeile) orgasmul, dar poate fi prezenta. Si nu, nu e vorba doar de "fluide mai multe", si nici de "urina", ci efectiv ejaculare cu tzasnire serioasa de lichide. E nevoie si de "tehnica" din partea barbatului, si de dorinta din partea femeii (fiindca ele se pot controla si bloca mult mai usor decat barbatii).

Femeile care au experimentat si asa ceva sunt rugate sa spuna ce / cum au simtit atunci ... daca pot sa descrie in cuvinte Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
RoXaNiK

Data înscrierii: 18/Iul/2005
Locație: Somewhere in the ChatRO

MesajTrimis: Mie Feb 08, 2006 9:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stk deschizi cam multe thread`uri pe aceeasi tema.. puteai sa lasi la threadul deschis inainte si ori sa modifici optiunea la poll, ori sa intrebi direct Rolling Eyes

le: te`as ruga sa inchizi asta, pentru ca e inutil, si sa`i modifici la threadul anterior pe aceeasi tema.

Data înscrierii: 04/Dec/2005
Locație: deep space

MesajTrimis: Mie Feb 08, 2006 10:07 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RoXaNiK, atunci cu tot respectul, imi bag picioarele si imi vad de ale mele.
Erau doua poll-uri cu intrebari diferite, adresate unor categorii diferite. Daca chiar te deranjeaza, e ok, inteleg si nu te voi mai conturba cu posturile mele aiurea si in plus.
Arrivederci.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
RoXaNiK

Data înscrierii: 18/Iul/2005
Locație: Somewhere in the ChatRO

MesajTrimis: Mie Feb 08, 2006 10:32 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stk, nu am absoult nimic cu tine, doar ca mi se pare absurd sa deschizi un thread pentru barbati, si unul pentru femei. puteai in acelasi sa pui atat intrabari adresate barbatilor, cat si femeilor. nu e nevoie de 2 poll`uri. fiecare isi poate spune parerea intr`un singur subiect.

ramane la latitudinea romancutzei ce face, cum face.
Vizitator

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 1:05 pm    Titlul subiectului: ontopic Răspunde cu citat (quote)

o sa risc sa fiu eu primul ontopic...nu va suparati, nu? De votat nu pot vota ca nu am cont si mi-e si lene sa fac unul...

Inafara de filme doar o singura data in viata mea mi s-a intamplat sa-mi ejaculeze femeia...restul era doar ce am vazut prin filme...
Vazusem lichide mai vascoase, mai lichide, incolore, albicioase, cu mici bucatele de ceva nedefinit in ele...vazusem toate felurile da 'materii' in filme...in realitate s-a intamplat o singura data dupa cum spuneam...eram cu iubita mea de atunci si voiam sa iesim undeva...se intampla sa fie cu mine si un prieten care trebuia sa ramana cu mine neaparat in ziua aia nu mai stiu de ce...ideea e ca am zis sa ne plimbam un pic si apoi ea sa plece in treaba ei si noi la treaba noastra...ea avea cheia la garsoniera unei colege care plecase din buc si trebuia sa ii ude florile dupa cum se intelesesera. Cum respectiva tipa statea langa parcul cismigiu am hotarat sa o ducem pana acolo, sa stam un pic in parc si sa ne despartim mai apoi..am luat o barca iar amicul meu tragea la rame sa-l tin ocupat iar eu cu ea am inceput sa ne jucam...eu cu mainile prin pantalonasii ei..ne-am incins cam tare asa ca am intrebat-o ...hei tot nu e prietena ta, hai sa facem sex la ea...ar putea amicul meu sa ne aste[te in alta camera...ea mi-a explicat ca era o garsoniera mica de tot in care din econoie si pentru ca era si o cladire tip vechi, bucataria era despartita de camera printr-un bar care dadea din hol, deci nu avea unde sa stea amicul fara sa vada...in fine ne-am inteles ca el sa stea in wc pana terminam noi...
pentru ca nu eram pregatiti nici cu prezervative doar ne-am jucat mai mult la colega ei in garsoniera iar amicul meu evident era in toaleta citind presa...ne intelesesem sa nu traga cu ochiul dar stiam ca o va face si stia si exa mea iubita ceea ce ne excitase teribil pe amandoi...s-a intamplat ca dupa ce am incalzit-o (chiar mai mult decat o facusem in barca) sa imi introduc degetele in ea si sa incep joaca propriu-zisa...dupa scurt timp a aruncat efectiv ceva ca un iaurt cu mici impuritati...alba si fara miros...si nu se mai oprea...erau cantitati foarte mari iar ea se chircise si avea spasme...va imagnati ca am fost teribil de excitat...imi amintesc ca i-am luat lichidul si ,m-am uns cu el pe penis...stiu ca atunci cand se termina mai puneam mana in ea si mai luam...geee a fost grozav...
de atunci insa nu am mai reusit sa ajung cu nici o tipa la performanta asta Smile
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Sexul... pasiune, perversiune, placere sau necesitate? Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum