Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro www.ChatRO.ro
Chatul care leaga prietenii si uneste inimile

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Am prins pe Iepurila!(sacul de cadouri a ramas ostatic)

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Teste-Jocuri-Concursuri
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Diablo

Data înscrierii: 30/Mai/2007

MesajTrimis: Dum Apr 20, 2014 10:07 am    Titlul subiectului: Am prins pe Iepurila!(sacul de cadouri a ramas ostatic) Răspunde cu citat (quote)

Asa cum toti cei care se aseamana se aduna, asa si oamenii si cozonacii nu pot sta

departe unii de altii. Este un magnetism care duce la un final dureros -pentru unii; indiciu:

cozonacii-, dar atat de fericit pentru altii! Asa ca treceti la asasinat plapanzii cozonacei, cu

ochii de nuca mari, spre cinstea si puterea sfantului Iepuroi! Eu primu'! Si pasca. Ouale sunt

generos, le las pentru voi, mai ales ca s-a aflat cum se produc si de ce dispar periodic bomboanele

colorate de Paste.

Totusi, aveti grija la vecini, e posibil sa nu inteleaga de ce vreti sa fiti altfel, sa iesiti

in evidenta prin iepurii de ciocolata, cand puteati foarte bine sa fiti fani Kinder. Da' na, asa e

cu oamenii rai, au ce au cu voi. Nu e nimic, puteti sa le puneti in loc de oua, prin iarba,

grenade. Sa vedeti atunci artificii de Paste!

Iar iepurii vostri vor invinge. Si vor deschide portile catre orice fortareata, mai ales a

rudelor, care vor sa ascunda bunatatile de Paste si sa se indoape singuri. HA! Cu iepurele inainte,

infipti in prajituri ca un dinte! Dar nu fiti zgarciti. Pe ce puneti mana aduceti si pe chatul

ChatRO, sa impartim. Mai ales voi cu noi. Mai ales.

Acum la cadouri cu voi, sa va jucati pana ce vi se lungesc urechile fix ca la

iepure, sa fiti adevarati discipoli ai imblanitului. Ca nu s-a chinuit atat sa va care sacul cu

ele, desi avea atata lume care striga dupa el ca altceva decat oua nu stie sa aduca. Asa ca vedeti

ce a gandit el, in mintea lui de iepure cu urechi ca antenele, ca v-ar face sa nu mai iesiti din

casa la soare si sa stati la calculator, sa deveniti obez...fericiti.

P.S. In caz ca nu stiati, ouale se vopsesc asa, nu cum stiti voi. SAC!

Oua rosii(click pe imaginea din centru pentru a descarca)

-continut eliminat ulterior de Iepurila, numar limitat de oua pe care le poate...cara; da, sa spunem ca le cara!-
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Teste-Jocuri-Concursuri Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum