Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro www.ChatRO.ro
Chatul care leaga prietenii si uneste inimile

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Monstrii dovleci nu mananca

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Teste-Jocuri-Concursuri
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Diablo

Data înscrierii: 30/Mai/2007

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2017 7:06 pm    Titlul subiectului: Monstrii dovleci nu mananca Răspunde cu citat (quote)

Acum, ca v-ati pregatit pentru sezonul de toamna-iarna mai ceva decat Botezatu pentru colectiile sale, dand iama in boxerii cu blanita si bluzele cu guleras de lanita, e momentul sa va opriti un pic din alergat si sa va baricadati in case, pregatiti de atacul monstrilor! Da. In fiecare an ataca, sunt tot mai multi si vin in grup. Si, chiar daca va ascundeti dupa canapea sau prin camara/pivnita, simtul lor supranatural ii face sa stie ca sunteti in casa. Asa ca nu e scapare, mai ales cand incep sa se smiorcaie si sa spuna ca nu au primit bomboane de nicaieri pana acum; ceea ce va face sa cedati -da, e manipulare ieftina, dar le merge!-, sa le deschideti usa, sa le umpleti mainile mici de bomboane si apoi sa ii priviti cum pleaca, impiedicandu-se in costumele supradimensionate, deja cu jumatate de ciocolata bagata in gura si cu degetu' infipt in nas(ca asa se scurma cand esti racit), urland la parintii demoni, care asteapta pe alee, ca ei vor sa mai bantuie cateva case. Demonii astia...dupa cum am spus, nu exista scapare! Si nu, nu va faceti griji daca aveti de astia, stim toti de ce le faceti costumele si ii remorcati peste tot de Halloween, stim adevarul!

Bun, acum sa ne prefacem ca nu am observat cu totii cum arata dovlecii de anul asta si de la cine au invatat sa faca asta. Ce se intampla de Halloween, ramane de Halloween. Sau moare de Halloween...nu mai stiu cum era, important este ca am repetat de destule ori "Halloween" cat sa fiu platit pentru reclama de Dovlecila. Reclama este sufletul iadulu...comertului!

Pffff, bat iar la poarta iadului, pana si aici au ajuns monstrii aia. Una din doua, ori le dau bomboane cu laxative, ori imi pun manusi cu lipici, ca in filme, si, cand bag mana sa le pun bomboane in punga, le iau mai multe decat pun. Pai asa nu se mai poate! Da, acum, ca mi-am pus costumul infiorator -ciudat, eu de ce imi mai pun costum?!-, ma duc la ei, sa mi-l admire -aaa, de asta, de admirat, de asta il port-. Admirati-l si voi, desi va sperie, stiu.

Da, uitasem, recunosc, stiam ca mai era ceva, dar nu imi era clar ce. Asadar: Dovlecila, Halloween, cadouri, lucruri, stiti voi ce si cum, dati iama in ele ca fantomele in casele vechi!

La dovleci, la dovleci, misca, dar nu-s lilieci! (click pe imaginea miscacioasa din centru la fiecare dovleac, dupa care alege "Descarca prin browser"; in caz de avertisment de limita de banda, creati un cont pe Mega(unul singur, daca nu aveti deja), apoi alegeti Importa in unitatea cloud/Cloud Drive de jos si abia apoi, din contul vostru, click dreapta pe fisier si Descarcare standard) ):

A. Halloween Stories - Invitation

B. Modern Tales - Age of Invention Collector's Edition(dezarhivati unde doriti si faceti scurtatura pe desktop la fisierul ModerTales.exe, aflat in directorul unde ati dezarhivat)

C. Lost Lands - Ice Spell Collector's Edition

D. Chimeras - Blinding Love Collector's Edition

E. Mystery Tales - Dangerous Desires Collector's Edition

F. Midnight Calling - Wise Dragon Collector's Edition

G. Hidden Expedition - The Curse of Mithridates Collector's Edition
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Teste-Jocuri-Concursuri Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum