Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro www.ChatRO.ro
Chatul care leaga prietenii si uneste inimile

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Care a fost primul, oul sau pasca?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Teste-Jocuri-Concursuri
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Diablo

Data înscrierii: 30/Mai/2007

MesajTrimis: Dum Apr 08, 2018 7:45 am    Titlul subiectului: Care a fost primul, oul sau pasca? Răspunde cu citat (quote)

E Paste din nou, iepurele ala nemern...urecheatul ala simpatic face mereu glume, asa ca acum arat ca un cuier cu brate, avand oua infipte in varful coarnelor, puse de el cand dormeam. Cum sa mai sperii sufletele pe aici daca toti fug dupa mine sa ciocneasca ouale, sa vada care se sparge ultimul?! Pai se poate?! Noroc ca am inca o bestie infioratoare pe aici, care ma ajuta sa insuflu teroare pura in toti, asta imi mai reface prestigiul de neindurator!

Si nu va faceti griji de incidentul de azi, de pe strada, se mai intampla si altora, mai greu de explicat este cand se uita ursul la tine cum ii rontai un picior si nu apuci sa-i spui de Haribo, ca deja incepe sa rontaie el la tine.

Si mai stiti oul ala pe care nu l-a gasit nimeni anul trecut, cand ati facut concurs de oua ascunse? Ei....acum stiti unde era. Asa ca pregatiti niste mancare pentru pui si nu fiti rasisti, ce daca e rosu ori albastru in loc de galben?!

Si da, anul asta iepurele a mai subcontractat ceva din munca lui, e si normal, a semnat contractul cand nu erau 7 miliarde de oameni in lume, doar nu credeati ca are motor de racheta intercontinentala in loc de coada, nu?! Asa ca fiti ingaduitori cu chestia aia urecheata care spune ca "ezde iebur de pajde" si haideti sa ne bucuram de cadourile primite pana nu se intoarce sa le ia, ca nu are pentru toti!

Oua rosii(click pe imaginea a doua pentru a descarca, dupa care alege "Descarca prin browser"; in caz de avertisment de limita de banda, creati un cont pe Mega(unul singur, daca nu aveti deja), apoi alegeti Importa in unitatea cloud/Cloud Drive de jos si abia apoi, din contul vostru, click dreapta pe fisier si Descarcare standard)

A. Adam Wolfe Episodes

B. Vermillion Watch - In Blood Collectors Edition

C. Mystery of the Ancients - Black Dagger Collectors Edition

D. PuppetShow - The Curse of Ophelia Collectors Edition

E. Shadowplay - The Forsaken Island Collectors Edition

F. Darkness and Flame - The Dark Side Collector's Edition

Ultima modificare efectuată de către Diablo la Mie Oct 31, 2018 7:47 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
doamnaT

Data înscrierii: 04/Sep/2009

MesajTrimis: Dum Apr 08, 2018 8:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cică azi nu e frumos să te gândești la diavol, dar este unul simpatic la care ne gândim cu drag. Sărbători fericite! Smile
Diablo

Data înscrierii: 30/Mai/2007

MesajTrimis: Dum Apr 08, 2018 9:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din contra, azi ma intalnesc mereu la un gratar cu Iisus, e un fel de a doua zi de nastere a lui si ma bate mereu la cap sa vin, ca nu am mai petrecut amandoi de cand am fost aruncat de sus, asa ca am obligatie, oarecum. Astfel, in zilele de Paste eu sunt mereu, cum s-ar spune, "in jurul cele sfinte". Very Happy Paste fericit si voua si, daca aveti pasca prea multa, "uitati" una pe langa un geam intredeschis, o sa dispara ca in filmele Taken. Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Teste-Jocuri-Concursuri Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum