Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro www.ChatRO.ro
Chatul care leaga prietenii si uneste inimile

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Prima data...
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Sexul... pasiune, perversiune, placere sau necesitate?
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

La ce varsta s-a intamplat prima data?
sub 20 de ani
84%
 84%  [ 28 ]
intre 21 si 25 de ani
9%
 9%  [ 3 ]
intre 26 si 30 de ani
0%
 0%  [ 0 ]
intre 31 si 35 de ani
0%
 0%  [ 0 ]
intre 36 si 40 de ani
0%
 0%  [ 0 ]
nu imi amintesc
0%
 0%  [ 0 ]
nu s-a intamplat inca
6%
 6%  [ 2 ]
Voturi totale : 33

Autor Mesaj
Gizelle

Data înscrierii: 08/Oct/2005
Locație: Bucuresti, Romania, Europa, Terra, Galaxia Calea Lactee:)

MesajTrimis: Dum Oct 23, 2005 12:35 pm    Titlul subiectului: Prima data... Răspunde cu citat (quote)

Cum a fost la voi prima data? Ce ati simtit ? Ce ati gandit? Regretati? Privind in urma credeti ca acum ati proceda altfel? Unde si cum s-a intamplat?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Wolfman

Data înscrierii: 14/Oct/2005
Locație: #dark_dimension

MesajTrimis: Dum Oct 23, 2005 1:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A fost ok i guess...
S-a intamplat pe la 15 ani cand colegii de munca de atunci care erau trecuti de 30 de ani mi-au facut cadou de ziua mea o femeie.
Smile
Poate ca am regretat un picut ca s-a intamplat asa...adica cu o femeie la care nu tineam si care era platita pt asta....dar pana la urma am trecut peste acest regret...pt ca de atunci s-a intamplat numai cu femei la care am tinut mai mult sau mai putin.
(> < )
Bunny for world president !
Sus
Gizelle

MesajTrimis: Dum Oct 23, 2005 1:28 pm    Titlul subiectului: Sfaturi... Răspunde cu citat (quote)

Materialul de mai jos NU imi apartine. Mi s-a parut insa extrem de haios, asa ca vi-l arat si voua. Este scris intr-un ton glumet, simpatic, destul de slobod fara insa sa devina porcos... Subiectul e acelasi... cum sa o faci prima data... se refera la cazul unei virgine.

Unelte necesare:
una bucata cocosel (preferabil incalzit inainte pana se rumeneste si devine crocant)
una bucata pasarica (de preferabil uda si incalzita in prealabil)
una bucata lubrifiant (sau in caz de lipsa ulei de masaj, crema de plaja, margarina delma, alifie pentru hemoroizi, vaselina de rulmenti, ulei de motor, seu de oaie, grasime de foca anyway get the picture)
una bucata incredere ca oricat de mare ar fi melesteul incape in ceaun
pozitie recomandata: lingurita
deci sa incepem:
1. se incalzeste bucata prin metodele si tehnicile deja stiute (daca nu sunt stiute consultati tutorialul despre "Cum s-o incingi")
2.ajunsi la momentul dezgolirii de ambalaj se purcede la mangaierea zonei dintre aria de acoperire a padurii letea si vulcanul noroios
3. se continua pasul 2 pana la semnalul (semnalele sonore)
4. se cioflomejeshte cotomartza cu fleshtiuci (durex play rules) si deasemnea si cioflomejeshte si gauricea (f bine)
5. se purcede la contactul dintre cotomartza si gaurice dar fara indesare (doar frecare)
6. dupa ce se efectueaza pasul 5 un anumit timp se stabileste de comun acord al ambelor parti momentul indesarii cotomartzei in gaurice. Sugeram o numaratoare inversa de 5 secunde.
7. dupa stabilirea si inceperea numaratorii inverse se purcede la indesare dupa prima secunda.
8. daca gauricea nu vrea sa se desfunde se repeta pasul 7 pana gauricea se lasa convinsa
9. daca gauricea sangerezeaza e bine
10. daca gauricea sangerezeaza excesiv nu bine
11. daca gauricea se desfunda si nu sangerezeaza putem avea dubii asupra starii de infundare/desfundare a gauricii. este posibil ca gauricea sa nu fi avut nevoie de desfundare de la inceput ci doar de indesare dar nu s-a stiut cum sa se exprime acest lucru din cauza lipsei de comunicare dintre departamente.
12. daca in momentul indesarii se semnaleaza semnale sonore intense s-ar putea sa fi gresit gauricea. Nu ne asumam nici o raspundere.
13. daca gauricea a fost desfundata si totul e bine puteti trece in continuare la tutorialul "Cum s-ondesi ol nait " sau in caz ca nu s-a purces la indesare puteti consulta tutorialul "Cum sa faci din portocale nuci"
Va multumim pentru atentie.
Va stam la dispozitie si cu alte tutoriale
Sus
Mr.Good.Soul

Data înscrierii: 03/Oct/2005
Locație: Orasul Gazarilor! :D

MesajTrimis: Dum Oct 23, 2005 7:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lolik Anemona.. cocosel incalzit.. lojic.. dar asta e treaba partenerei.. parerea mea. Nu? Smile Ashea.. prima oara.. eheeee.. traiasca fetele romance.. nu acum.. cand eram in floarea varstei. Very Happy Sexulin aerliber bate orice. Asa a fost prima data si asa as vrea sa mai fie. Aku' sa vedem cu planu' de incalzire iarna asta. Very Happy Personalsunt mai gorgovean.. ce jacuzzi.. ce piscina.. ce asternuturi de satin or smthg? Neaaaaaaaaah!!! Mama natura ma excita al dreaculi de tare!Very Happy
nazist_imi_kaut_tanku

Data înscrierii: 01/Oct/2005

MesajTrimis: Dum Oct 23, 2005 9:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eram in tanku meu proprietate personala cand deodata am ochit o basculanta de sex feminin...
am tras cu tunun ea, iar aceasta a explodat de placere(sa ars)...

ps: io zic mai bine ashteptam sa moara intimitatea din motive de securitate natzionala decat sa omoram intentzionat ceva atat de pretzios
Gizelle

MesajTrimis: Mar Oct 25, 2005 6:10 am    Titlul subiectului: Nazy cel dur Răspunde cu citat (quote)

nazist_imi_kaut_tanku a scris:
eram in tanku meu proprietate personala cand deodata am ochit o basculanta de sex feminin...
am tras cu tunun ea, iar aceasta a explodat de placere(sa ars)...

Tipic:) Nici nu ne asteptam din partea ta la preludii romantice, tu ii tragi direct cu tunul Very Happy
Sus
nazist_imi_kaut_tanku

MesajTrimis: Mar Oct 25, 2005 11:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
Nici nu ne asteptam din partea ta la preludii romantice,

ce legatura are afectziunea shi romantismul cu sexul?
Gizelle

MesajTrimis: Mar Oct 25, 2005 1:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
Nici nu ne asteptam din partea ta la preludii romantice,

ce legatura are afectziunea shi romantismul cu sexul?

Ce legatura are afectiunea+romantismul+sexul cu tancul si basculanta?
Sus
nazist_imi_kaut_tanku

MesajTrimis: Mar Oct 25, 2005 9:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:

afectziunea shi romantismu.. hmm... none whatsoever
insa sexul poate fi legat shi de tank shi de baskulanta Very Happy
Gizelle

MesajTrimis: Mie Oct 26, 2005 2:18 pm    Titlul subiectului: sexul poate fi legat shi de tank shi de baskulanta ??? Răspunde cu citat (quote)

Citat:

afectziunea shi romantismu.. hmm... none whatsoever
insa sexul poate fi legat shi de tank shi de baskulanta Very Happy

Noi inca mai asteptam o descriere amanuntita a experientelor tale cu tancuri, basculante, drujbe, topoare, pikamere si alte 'jucarii' sexuale de acest gen. Nu te opri, spune-ne tot ce iti bantuie mintea ... suntem pregatiti sa te ascultam.
Sus
Zlna

Data înscrierii: 17/Oct/2005

MesajTrimis: Vin Oct 28, 2005 12:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

primul sarut? cool. prima data? cool. next question? .. cool
nazist_imi_kaut_tanku

MesajTrimis: Vin Oct 28, 2005 2:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
suntem pregatiti sa te ascultam.

fitzi in continuare
monnalisa
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Noi 05, 2005 9:17 pm    Titlul subiectului: prima data Răspunde cu citat (quote)

pana la casatorie nuuuuuuuuuuuuuuuu
[/b]
Sus
Wolfman

Data înscrierii: 14/Oct/2005

MesajTrimis: Dum Noi 06, 2005 5:36 am    Titlul subiectului: Re: prima data Răspunde cu citat (quote)

monnalisa a scris:
[/b]

YEAH RIGHT ! Vrei sa te credem?
(> < )
Bunny for world president !
Sus
Gizelle

MesajTrimis: Lun Noi 07, 2005 11:55 am    Titlul subiectului: Re: prima data Răspunde cu citat (quote)

Wolfman a scris:
monnalisa a scris:
[/b]

YEAH RIGHT ! Vrei sa te credem?

Pai stai asa, nenea Wolfman, ca fata nu e precizat ce e 'NU" pana la casatorie! Poate se refera la alte 'subtilitati' , nu la ce credem noi:)
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Sexul... pasiune, perversiune, placere sau necesitate? Ora este GMT
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum