Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro www.ChatRO.ro
Chatul care leaga prietenii si uneste inimile

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Prima data...
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Sexul... pasiune, perversiune, placere sau necesitate?
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

La ce varsta s-a intamplat prima data?
sub 20 de ani
84%
 84%  [ 28 ]
intre 21 si 25 de ani
9%
 9%  [ 3 ]
intre 26 si 30 de ani
0%
 0%  [ 0 ]
intre 31 si 35 de ani
0%
 0%  [ 0 ]
intre 36 si 40 de ani
0%
 0%  [ 0 ]
nu imi amintesc
0%
 0%  [ 0 ]
nu s-a intamplat inca
6%
 6%  [ 2 ]
Voturi totale : 33

Autor Mesaj
spirit

Data înscrierii: 21/Sep/2005
Locație: Osirian !

MesajTrimis: Lun Noi 07, 2005 4:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

felicitari, succes in continuare
(O.o )
(> < )
Bunny ! #FreeStyle #La'Motoare #Trivia #Parazitii shi tot asha

Ultima modificare efectuată de către spirit la Vin Dec 23, 2005 3:32 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Gizelle

Data înscrierii: 08/Oct/2005
Locație: Bucuresti, Romania, Europa, Terra, Galaxia Calea Lactee:)

MesajTrimis: Mie Noi 23, 2005 7:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

spirit a scris:
lol, da, fata i-a spus:

"...poti sa-mi faci orice, dar pana la casatorie NU AI VOIE sa ma tzii de mana..."

dupa cum a zis shi Wolfman... Yeah Right Twisted Evil

In acest caz cred ca nu va fi nici o problema, pentru ca atata cat ma pricep eu la femelele din rasa umana piersicuta NU e in palma. Asa ca omul poate sa nu o tina de mana si sa isi vada linistit de treaba. In privinta martiencelor, insa, cred ca nenea spirit ne poate da mai multe detalii... daca pana la casatorie nu o tine de mana, inseamna ca o face sau nu cu ea?Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DS
Vizitator

MesajTrimis: Mie Noi 30, 2005 9:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Piersicuta? A ta arata ca o piersicuta? mmmm...imi plac piersicile dar ma tem ca nu au nici in clin nici in maneca cu pasaricile...anyway, ai o poza ceva sa vad si eu de ce ii spui piersicuta? Very Happy Vreau sa-mi desenezi o schema...oricum suna sexi Smile
Sus
DS
Vizitator

MesajTrimis: Mie Noi 30, 2005 9:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

a, da, mi-am dat seama acum...gaurica de la sambure e rosie Very Happy scuze...e sf Andrei...siua mea bla bla...sunt si eu mai distrat Smile e ziua mea de nume asa ca scuzati greseala azi...hihi faceti o exceptie de la critici, e sarbatoare Very Happy
Sus
Gizelle

MesajTrimis: Mie Noi 30, 2005 9:51 am    Titlul subiectului: LMA DS Răspunde cu citat (quote)

la multi ani si la multe piersicute, Andrei DS ... si alti Andrei. Iar Andrelelor sa fiti iubite !
Sus
DS
Vizitator

MesajTrimis: Mie Noi 30, 2005 9:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc pentru urari. Da, sanatosi sa fim noi ca piersicute sunt si vor mai fi .Urez si eu pe aceasta cale piersicutelor Andree multi degustatori de calitate iar degustatorilor de piersicute multe piersicute parfumate.
DS e scurtatura de la nick nu face parte din numele meu. DS comes from DARKSIDE Smile Si chiar si celor care nu-s Andrei si Andree le urez multa sanatae si numai bine !
Sus
Gizelle

MesajTrimis: Sâm Dec 03, 2005 8:38 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Eu inca astept sa voteze cineva acolo ... la 'nu s-a intamplat inca'...
Sus
DS
Vizitator

MesajTrimis: Mar Dec 06, 2005 10:32 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de ce? te oferi sa rezolvi eventualele probleme si sa repari graficele iara? Very Happy Lasa ma sa stea pe 0. Cu cat mai putini virgini cu atat mai multa distractie
Sus
Gizelle

MesajTrimis: Dum Feb 05, 2006 10:51 am    Titlul subiectului: Poll Răspunde cu citat (quote)

La ce varsta s-a intamplat prima data?
sub 20 de ani 89% [ 17 ]
intre 21 si 25 de ani 10% [ 2 ]
intre 26 si 30 de ani 0% [ 0 ]
intre 31 si 35 de ani 0% [ 0 ]
intre 36 si 40 de ani 0% [ 0 ]
nu imi amintesc 0% [ 0 ]
nu s-a intamplat inca 0% [ 0 ]
Voturi totale : 19

Moaaaaaaaa... astia ne fura la voturi ca in campania electorala! Voturi totale 19... procente 89%+10%=99% ... unde e 1% ?
Sus
nazist_imi_kaut_tanku

Data înscrierii: 01/Oct/2005
Locație: #dark_dimension

MesajTrimis: Dum Feb 05, 2006 11:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ambele procente sunt cu zecimale shi probabil scriptul nu permite zecimale
89.4736842% respectiv 10.5263158%
Gizelle

MesajTrimis: Dum Feb 05, 2006 3:40 pm    Titlul subiectului: da Răspunde cu citat (quote)

nazist_imi_kaut_tanku a scris:
ambele procente sunt cu zecimale shi probabil scriptul nu permite zecimale
89.4736842% respectiv 10.5263158%

Hei! Stiu si eu explicatia, dar tot e simpatica faza!
Sus
RoXaNiK

Data înscrierii: 18/Iul/2005
Locație: Somewhere in the ChatRO

MesajTrimis: Dum Feb 05, 2006 8:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

* intra suspect pe usa * ce dati sa postez aici ? * tranteste usa si fuge * Smile

Data înscrierii: 28/Mar/2006
Locație: Bucharest

MesajTrimis: Mar Mar 28, 2006 4:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Prima data a fost la 12 ani,m`au luat cativa prieteni,eram fericit si disperat,a fost frumos Smile
Gizelle

MesajTrimis: Dum Apr 09, 2006 9:50 am    Titlul subiectului: 12??? Răspunde cu citat (quote)

!2 ?? wow ! Imi scuzi ignoranta, habar nu aveam ca la 12 ani un baiat e preocupat de asta si ca isi doreste sa mearga la femei!
Sus
billg

Data înscrierii: 07/Oct/2006
Locație: paralela 45

MesajTrimis: Sâm Oct 07, 2006 6:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Habar nu ai ce-i poate trece prin cap unui baiat de 12 ani. Idei din astea am inceput sa am dupa ce am patat cearceaful intr-o noapte prima oara, probabil ca aveam deja 12 ani. Si asta se intampla pe vremea cand nu se dadeau femei goale la tv in cele doua ore de program.

Dar la tine cand a fost prima oara Anemona?
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Sexul... pasiune, perversiune, placere sau necesitate? Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum