Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro www.ChatRO.ro
Chatul care leaga prietenii si uneste inimile

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Iepurila cel serios. Os.

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Teste-Jocuri-Concursuri
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Diablo

Data înscrierii: 30/Mai/2007

MesajTrimis: Dum Mai 01, 2016 1:22 am    Titlul subiectului: Iepurila cel serios. Os. Răspunde cu citat (quote)

Si iar a mai trecut un an, adica un ou, in cosuletul vietii voastre, asa ca acum puteti spune linistiti ca sunteti alergici la oua si la orice alta forma de chestii pictate. Totusi, voi la cei care muncesc cu adevarat sa aveti voi chestiile alea colorate pe masa va ganditi?! Stiti cat se indoapa ca sa poata reusi performanta asta? Cata indemanare in a te imbuiba fara a lasa altceva in urma decat culori OOistice?! E o arta, o adevarata simfonie a nuantelor, mai ales cand punguta/borcanul era de Skittles.

Asta ca sa nu mai spun de nivelul urmator, aia de vin prin nameti sa vi le aduca(da, prin nameti, mai ales daca sunteti in unele zone din vestul Europei), doar ca sa le spargeti si sa strigati ca in arena: "Oul meu e cel mai taaaaareeee,de aici si pan' la maaaareee, wup-wuuup!" Nu mai bine mergem sa ne dam cu sania si sa aruncam oua fierte unii in altii in loc de bulgari? Si sa nu o mai numim bulgareala, ci ouaeala! -de inregistrat la OSIM- Si cine ouaeste/ouae mai abitir, va primi in dar pasca. Tot prin aruncare,cu diverse viteze de deplasare spre fata voastra. Twisted Evil Plus ca vine mosul sa le aduca pe toate, iarna fiind. Ca doar nu ati vrea sa vada cei mici o coada de iepure iesind inghetata din troianul de zapada picat aseara!

Bun, hai sa verificam ce ne-a adus Iepurele de Paste, Rila dupa prenume, sigur fiind ceva minunat si intelept, fata lui nu ne inseala, denota inteligenta, profunzime si atat, atat de multa seriozitate!

De asemenea, vom face o galerie ascunsa cu toate figurile voastre si ale oualor, in cazul in care devin asemanatoare! Si ne vom uita la ele si rad...canta Oda Pastelui! Twisted Evil

Oua rosii(click pe imaginea din centru pentru a descarca)

1. The Curio Society - Eclipe Over Mesina Collector's Edition

2. Fear for Sale - The House on Black River Collector's Edition

3. Phantasmat - Town of Lost Hope Collector's Edition

4. Hidden Expedition - The Fountain of Youth Collector's Edition

5. Witches' Legacy - Awakening Darkness

6. Mysteries of the Past – Shadow of the Daemon

7. Rite of Passage: Heart of the Storm Collector's Edition

Ultima modificare efectuată de către Diablo la Lun Oct 31, 2016 8:32 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
doamnaT

Data înscrierii: 04/Sep/2009

MesajTrimis: Mie Mai 04, 2016 3:54 am    Titlul subiectului: Mulțumiri! Răspunde cu citat (quote)

Nu știu alții cum sunt, dar știu că sunt măcar două persoane care, încă, așteaptă cu nerăbdare sărbătorile și datorită unui diavol simpatic Smile
Diablo

Data înscrierii: 30/Mai/2007

MesajTrimis: Mie Mai 04, 2016 7:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"Nu știu alții cum sunt, dar eu, când mă gândesc la locul nașterii mele, la Humulești, la stâlpul hornului unde lega mama o șfară cu motocei la capăt, de crăpau mâțele jucându-se cu ei, la prichiciul vetrei cel humuit, de care mă țineam când începusem a merge copăcel, la cuptorul pe care mă ascundeam, când ne jucam noi, băieții, de-a mijoarca, și la alte jocuri și jucării pline de hazul și farmecul copilăresc, parcă-mi saltă și acum inima de bucurie!"
Ion Creanga
Am eu o vaga "banuiala" ca acele doua mate care se joaca vor avea mereu ce gasi pe aici! Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Teste-Jocuri-Concursuri Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum