Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro www.ChatRO.ro
Chatul care leaga prietenii si uneste inimile

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Oua rosii n-am uitat, dar nu mi-am adus aminte sa retin

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Teste-Jocuri-Concursuri
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Diablo

Data înscrierii: 30/Mai/2007

MesajTrimis: Sâm Mai 06, 2017 4:59 pm    Titlul subiectului: Oua rosii n-am uitat, dar nu mi-am adus aminte sa retin Răspunde cu citat (quote)

Hmmmm....adica a fost deja Pastele? Paaaaaaaaaai.....si ce, e vina mea ca ora de vara m-a facut sa ratez cu o or...trei saptamani ziua?! Plus ca in insulele tropicale de la Polul Sud nu au ceasuri, pur si simplu stai tolanit pe un sezlong si asculti trilurile pinguinilor din palmierii de gheata. Asta si bautul de cocktailuri cu mai mult sau mai putin alcool(indiciu -> foarte mult!). Asa ca mai uita iepurele sa se uite in calendar, insa este doar o intamplare, cu siguranta nu s-a mai intamplat ori sa mai fie asa vreodata(indiciu 2 -> ba da, cu siguranta da!).

Nu, nu e nevoie sa stiti cum arat acum, stand in iarba, dupa ce m-am trezit din...meditatie, dar nu inteleg de ce fosneste chestia asta roz din jurul meu! Trecand peste asta, important este ca mai am niste oua de Paste langa mine, oua naturale si pur crestine, ce nu va vor face pofta absolut deloc in perioada asta, de mers la sala dupa crapelnita de Paste:

Si nu a fost usor sa conving gainile sa adopte noua politica de colorare a oualor, ca mereu imi intrau urechile in oala cu vopsea cand le tineam cu lingura si polonicul sa capete culoare uniforma, ca e da porc(scuze Marcel, prietenul meu porcin de Craciun) sa iasa in degrade, trebuie perfectiune!

Acum hai sa ciocnim ouale, sa se mire vecinii de ce facem, sa creada ca am ramas in bucla temporala si o sa mancam miel si pasca pana la Craciun, trecand apoi la bradut direct, indeplinind visul romanesc stravechi: Pastiunul si CraPastele!

Oua rosii(click pe imaginea din centru pentru a descarca; in caz de avertisment de limita de banda, creati un cont pe Mega(unul singur, daca nu aveti deja), apoi alegeti Importa in unitatea cloud/Cloud Drive de jos si abia apoi, din contul vostru, click dreapta pe fisier si Descarcare standard)

A. Hidden Expedition - The Pearl of Discord Collector's Edition

B. Mystery Case Files - The Black Veil Collector's Edition

C. Mystery Case Files - Broken Hour Collector's Edition

D. Living Legends - Beasts of Bremen Collector's Edition

E. The Unseen Fears - Body Thief Collector's Edition

F. Darkarta - A Broken Heart's Quest Collector's Edition

G. The Legacy - Forgotten Gates Collector's Edition

H. Grim Tales - Graywitch Collector's Edition

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.ChatRO.ro -> Teste-Jocuri-Concursuri Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum